Kniha návštěv

- Přidat novou zprávu

07.05.2016 13:27  | Kohoutovi, Most | jindrichkohout@centrum.cz
Dobrý den, ještě jsme neměli možnost mluvit s vnučkou ohledně ŠvP Písničky u Beranů, ale už jen ze zpráviček a fotogalerie jsme nadšeni. Dětičky si to musely užívat, paní učitelky také - jako by to ani nebyla tak namáhavá práce, že? Klobouk dolů a za dlouholetou práci (měli jsme u Vás vnučky dvě a pár akcí jsme mohli sledovat na vlastní oči) moc paním učitelkám děkujeme.
E a J. Kohoutovi

Prázdniny

zápis dětí na školní rok 2018/2019 se bude konat 10. května 2018 od 13,00 do 17,00 hod. na jednotlivých pracovištích MŠ Harmonie.
Od 5. 3. budou na ředitelství MŠ a webových stránkách školy k dispozici předběžné přihlášky.
Od 5. 3. do 5. 5. bude na ředitelství probíhat předběžná evidence zájemců o přijetí do MŠ Harmonie. Bližší informace jsou uveřejněny v sekci "dokumenty"..
Alena Slámová, ředitelka

Prosinec 2011