Fotogalerie akcí

Motýlci v únoru

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_unor/

U Berušek v lednu 2018

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_lednu_2018/

Berušky prosinec 2017

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_prosinci_2017/

Klaun Tú, tú

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Klaun_Tu_tu/

Povánoční hraní u Včelek

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vcelky_povanocni/

Vánoční stromečky v Domě Kněžny Emy

Vánoce už jsou pryč a my se ještě společně zašli podívat na vyzdobené stromečky do Domu kněžny Emy. Všechny stromečky byly moc krásně vyzdobené.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Knezna_Ema/

Motýlci v lednu

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_leden/

První sníh - včelky

Trochu opožděný Martin na bílém koni přivezl dětem skvělou zábavu.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vcelky_prvni_snih/

Včelky čertovské dopoledne

Čertovské řádění u Včeliček bylo opravdu veselé a dovádivé. Všichni jsme si užili začátek adventu.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/vcelky_prosinec_2017_zahrada/

Včelky - vánoční nadílka

Advent se blíží ke svému vyvrcholení a u Včeliček již naděloval Ježíšek

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/vcelky_nadilka/

Koloběžka Stromeček

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Kolobezka_Stromecek/

Prosinec u Motýlků

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_prosinec/

Čertovské hrátky u Berušek

Čerti v pekle ti se radujou, od rána si jenom tancujou....když se vyspí do růžova, pod kotlem si zatopí, nemejou se, nečešou se, pořád se jen veselí, čerti v pekle ti se radujou...........

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Certovske_dopoledne_u_Berusek/

Berušky v listopadu a prosinci

U Berušek je stále veselo. Hrajeme si, zpíváme a povídáme. Každý čtvrtek u nás vítáme naši kamarádku Liesl, se kterou si povídáme a hrajeme anglicky. Je to prima, vždy ji překvapíme tím, co už známe. V adventním čase jsme ozdobili stromeček v Domě Kněžny Emy a brzy ozdobíme i ten náš. Těšení, na ten vytoužený den, nám ukazuje náš adventní dárečkový kalendář a tak víme, že už se Ježíšek blíží k nám...........

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_listopad_2017/


Divadlo Harmonika - Kouzelný hrnec

Ve čtvrtek 16. listopadu jsme shlédli veselou pohádku Kouzelný hrnec. Poutavá loutková pohádka plná písniček uchvátila všechny malé i velké diváky. Děti při představení pomáhaly vařit, zpívat, ukazovat i počítat.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Kouzelny_hrnec/

Motýlci v listopadu

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_listopad/

Berušky v říjnu

Jak se mají Berušky v říjnu? Pěkně si hrajeme, učíme se poznávat nové věci, domluvit se s kamarády a pomáhat si navzájem. A co je nového?? Máme novou kamarádku Liesl z USA, která si s námi povídá anglicky. Je to fajn, zkoušíme, jestli to, co známe, skutečně funguje. Liesl nám opravdu rozumí :). Nadšení a přirozenost dětí je ten nejkrásnější a nejjednodušší prostředek k snadnému učení. Nám to tu jde skvěle.......podívejte se na fotky

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/berusky_v_rijnu_2017/

Divadlo Muzikantský rok

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Muzikantsky_rok/

Pejsci- Včeličky

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vcelky-pejsci/

Psí návštěva - Berušky

Moc jsme se těšily, až k nám zase přijede pejsek Conie. Tuhle fenku zlatého retrívra známe z loňského roku a tak víme, že je určitě na co se těšit. Conie si s námi hrála, my ji krásně učesaly a protože nám předvedla, jak skvěle umí poslouchat, zasloužila si mnoho dobrůtek. Naše bříško posloužilo jako talířek a to byla velká legrace pro nás i pro Conie. Už se těšíme na další setkání.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/psi_navsteva_2017/

Motýlci a psí dobrodružství

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_a_psi_dobrodruzstvi/

Motýlci ŘÍJEN

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_Rijen/

Berušky v září

Naše nové, malé berušky si s námi hrají a učí se znát všechna naše pravidla. Hrajeme si, poznáváme, malujeme, modelujeme, zpíváme a proto chodíme do školky s úsměvem.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/zari_berusky_2_cast/

Kašpárkovo divadlo

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Kasparkovo_divadlo/

Finanční gramotnost - akce pro předškoláky

Všichni předškoláci se zúčastnili akce v dětském domě, kde nám moc zajímavým způsobem povídali o tom, jak se vlastně dostanou korunky rodičům do peněženky. Proč bychom si měli penízky šetřit? A co udělám s korunkami, které si vydělám, protože pracuji? Něco si koupím, daruji je někomu, kdo je potřebuje, nebo si je budu šetřit, na horší časy? A jak se rozhodl právě Váš kluk nebo holčička? Povídejte si s dětmi a určitě se to dozvíte.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Financni_gramotnost/

Včelky v září

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/vcelky_2017_zari/

Berušky v září - hrajeme si všichni spolu

A už jsme zase zpátky po prázdninách, abychom si spolu hráli, tancovali, zpívali a poznali spoustu nového. Ale hlavně tu máme nové kamarády a máme se všichni rádi. A ještě další novinka, máme tu také novou paní učitelku. Sice jsme ve školce zatím jenom jeden týden, ale už jsme poznali celý Kaštánek, pozdravili se se všemi lidmi, kteří ve školce pracují a také víme, kde co je. Z prázdnin se nám vrátil i náš kamarád šneček Kulíšek a ještě si s sebou přivedl kamarádku Vločku a malinkého kamaráda, kterému musíme jméno vymyslet. A tak hádejte, jak by se asi mohl jmenovat?

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/zari_2017_Berusky/

Motýlci ZÁŘÍ

Vítáme Vás u Motýlků a doufáme, že se Vám u nás bude líbit. Celý měsíc se budeme poznávat a učit se spolu, budeme hodně zpívat a cvičit, tvořit a hlavně se budeme dobře bavit. Těšte se na další fotografie

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_09_17/

Motýlci v červnu

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_v_cervnu/

Týden námořníků-hledání pokladu-Motýlci

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/piratsky_tyden/

Plaváčci

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/plavacci_2017/

Výlet na hrad Točník - Motýlci

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_Tocnik/

Ve čtvrtek 18. května jsme vyrazili na výlet na hrad Točník. Cesta proběhla hladce a po svačince jsme se vydali na hrad. Krásné přivítání nás čekalo od rytířů, kteří nám předvedli souboj tak autentický, že se nám až tajil dech. Celý Točník byl plný zvířátek. Na naše pohlazení čekal oslík Emil, tři prasátka, morčátka, králíčci, kuřátka, ovečka, jehňátko a nakonec i pes Westík, který nám předvedl své kousky. Děti byly unesené z netopýrů, kteří bydlí v hradním komínu. Sledovat jsme je mohli pomocí kamery. Třešnička na dortu byli ovšem medvědi, kteří bydlí pod hradem. Před odjezdem jsme si dali oběd v podhradí a pak už hurá domů.

Hudební pořad- Na dvorečku

Zazpívat si a zatancovat v divadle? Žádný problém. Program plný písniček a tanečků pro ruce, sólo pro prsty nebo pro nožičky. To byl krásný hudební pořad Na dvorečku. Zvířátka nám dávali úkoly a my je bravurně plnili.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Hudebni_porad_Na_dvorecku/

Hurá jedeme na výlet - hrad Točník - Berušky

Na výlet jsme se moc těšili. O hradech jsme si povídali a také jsme si vyrobili svůj vlastní hrad, který jsme si pojmenovali. U nás tak můžete vidět hrad Zlaťák, hrad Llza, hrad Spirit a mnoho dalších hradů s královnou nebo králem. Ale je důležité vědět jméno hradu, na který jsme se opravdu chystali. A tak jsme začali trošku rýmovat Točník - nočník- ručník a to byla velká legrace, která nám pomohla si zapamatovat jméno toho skutečného hradu, kam jsme se ve čtvrtek vydali. Cesta autobusem byla delší, ale zvládli jsme ji výborně a čekala nás svačinka. Posilnili jsme se na výstup k hradu. To nás nožičky trošku bolely, ale všichni jsme to zvládli na jedničku. A kdo nás na hradě čekal? Júúúúúúúúúúú rytíři. No to byl teda souboj, i paní učitelky se trochu bály! Pak jsme viděli zvířátka a moc poslušného pejska Westíka, který nám předvedl, co všechno umí. Také jsme si prohlédli modely hradů z okolí. Netopýři, kteří žijí na hradě Točník, jsme viděli na obrazovce přes kameru. A nakonec jsme hledali místní medvědy a cestou jsme luštili tajenku pomocí několika hádanek. Pak už nás čekal obídek v místní restauraci a hurá zpátky do školky. Odpočinek v autobuse byl zasloužený. Užili jsme si krásný výlet v krásném počasí.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vylet_Tocnik_Berusky/

Čarodějnice u Motýlků

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Carodejnice_u_Motylku/

I u Motýlků proběhlo veselé dopoledne plné čar a kouzel. Děti si vysoutěžily letecký průkaz, umíchaly kouzelný lektvar a hlavně si užily prima dopoledne.

Čarodějnice u Včeliček

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Carodejnice_u_Vcelicek/

Pozor letí čarodějnice - Berušky

Čarodějnický pátek u Berušek, to bylo spoustu písniček a úkolů. Velká čarodějnice si na nás přichystala modelování hadů, přelévání elixíru, zdobení hadů, a také kolíčkování myšek . Všechno děti zvládly na jedničku a tak přišla sladká pavoučí odměna. Pavoučkový koláč nám moc chutnal a tak jsme ještě vyrazily na krátkou procházku mezi kaluže a hurá na oběd. Užily jsme si krásné dopoledne.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Carodejnicky_rej_u_Berusek/

Beruškovská dílna

Pozvat si maminky, tatínky nebo dokonce i babičky a dědečky? To není žádný problém. Společně se pobavíme, společně si něco vyrobíme. A co by to mělo být?? No u Berušek přece beruška. Tak se podívejte jak se nám společné tvoření dařilo a jaké berušky odlétaly z naší krásné třídy.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Beruskovska_dilna/

Berušky v dubnu

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_dubnu_2017/

Veikonoční tvoření - včelky

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/dilna_Vcelky_2017/

Včelky ve škole

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/skola/

Berušky školáci

Už se blíží konec školky našim předškoláčkům a tak byl čas podívat se do velké školy. Paní učitelka nás mile přivítala a pro naše předškoláky už bylo připravené místo v lavicích vedle prvňáčků. Zkusili jsme si skoro celou hodinu pracovat s malou pomocí našich větších kamarádů. Všichni jsme vyzkoušeli interaktivní tabuli a všem se nám moc dařilo. Známe čísla, písmena, písničky i básničky a paní učitelka naše budoucí školáky moc chválila. My dětem přejeme krásný a nezapomenutelný nástup do první třídy.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_skolaci/

Berušky v březnu

A je tu jaro! Berušky si dál hrají, zpívají a povídají si o kytičkách, zvířátkách, lidech. V našem praktickém koutku se objevují stále nové věci, abychom mohli zkoušet a pozorovat vše, co nás zajímá. Jaký je život žabky? Co všechno přitahuje magnet? Zkusím použít lis na česnek s modelínou? Co mi vznikne? Co mi to připomíná? Zkoumáme, povídáme si a hrajeme si a ani nevíme, že se vlastně učíme.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_breznu_2017/

Motýlci v dubnu

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_v_dubnu/

Záchranáři - Včelky

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/zachranari_-_vcelky_2017/

Policie u nás ve školce

Jak pracuje policie, na co si musíme dát pozor a jak se chovat v nebezpečných situacích ? Tak to všechno my už víme.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Policie_v_MS_2017/

Záchranka - Berušky

Krásné dopoledne nám připravili 2 záchranáři Martin a Zbynďa, kteří nám ukázali kus své práce. Ukázali nám svou sanitku a spoustu věcí, které skrývá. To, že jsme si většinu pomůcek mohli osahat a vyzkoušet bylo naprosto úžasné. Zachránili jsme naši kamarádku Rozárku i malého Kryštůfka záchranáře. Víme, že na sebe musíme být opatrní, ale když se náhodou do sanitky dostaneme, rozhodně se bát nemusíme.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Zachranka/

Motýlci v březnu

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_v_breznu/

Včelky odpočívají

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vcelky_odpocivaji/

Včelky karneval

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vcelky_karneval/

Včelky - besídka

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/vcelky_besidka/

Berušky v únoru

Jak si hrají Berušky ? Podívejte se. Povídáme si, zpíváme si, stavíme, skládáme a pozorujeme, co se děje kolem nás v zimě. V únoru nás také čekal karneval a soutěžení. Když jsme unavení, pěkně si odpočineme a hurá zase do práce.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_unoru_2017/

Předškoláci si povídají o nevidomých lidech

Všichni naši předškoláci se v městské knihovně setkali s paní, která nám přiblížila život slepých lidí. Zavázali jsme si oči a zkoušeli jsme modelovat, kreslit ale i si jen tak představovat vzhled neznámých lidí.Seznámili jsme se s pomůckami, bez kterých by skutečně slepý člověk nemohl být.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Beseda_v_knihovne/

Motýlci v únoru

Motýlci v únoru opět hodně tvořili, hráli si a v rámci masopustu proběhl i oblíbený karneval. Celý den jsme si užili, malovali nohama, zatančili si a zahráli hry a soutěže. Děkuji za spolupráci s přípravou masek.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_v_unoru/

Divadlo z Pytlíčku - Prasečí slečinky

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Divadylko_z_pytlicku_-_Praseci_slecinky/

Berušky v lednu 2017

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_lednu_2017/

Školka v přírodě - odjezd

Hlásím, že je 9:11 a my vyrážíme k domovu!!!
11:02 jsme v Praze, vjíždíme do tunelu Mrázovka.

Školka v přírodě - Čtvrtek

Vložila jsem ještě fotky ze včerejší návštevy muzea. Dnešek byl ve znamení balení, balíme se a balíme. Mezitím jsme stihli vysvobodit BÍLOU PANÍ, která nás přišla navštívit a poděkovat nám. Rozloučili jsme se se svahem pořádnou bobovačkou a pochutnali si na poslední večeři. Děti už jsou vykoupané a chystají se do postýlek. Všichni už se moc těšíme domů. Odjezd je naplánovám v 9 hodin a příjezd do areálu naší MŠ mezi 11:45 - 12:30. Ještě jednou moc prosíme, abyste nevjížděli a neparkovali v areálu školky, aby měl autobus místo. Děkujeme a zítra nashledanou.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_Ctvrtek/

Školka v přírodě - Středa

Ve středu všichni vstávali s úsměvem, asi proto, že je čekalo překvapení v podobě návštěvy zdejšího musea. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých infomací a dostaly za úkol vysvobodit BÍLOU PANÍ. Odpoledne jsme si zařádili na kopci a po výborné večeři pokračovali ve výrobě medajlí.
Nahrála jsem fotky, na kterých vidíte, jak sušíme věci a boty. Chtěly bychom Vás moc poprosit o pochopení, kdyby se dětem všechno oblečení nevrátilo. Určitě všechno přivezeme do školky a povyměňujeme, aby vše bylo k Vaší spokojenosti.
Důležitá informace je, že se vrátíme v pátek mezi 11:45 - 12:30 přímo do areálu naší mateřské školy. Prosíme proto, abyste neparkovali v areálu, aby měl autobus místo. Předem děkujeme.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_Streda/

Školka v přírodě - Úterý

Úterní den se nesl v duchu tvoření. Hodně jsme vyráběli a malovali a fotit trochu zapomněli. Dopoledne jsme se vyvětrali na kopci a užili si sněhu. Pojmenovali jsme si pokoje, můžete hádat jak, nápovědou jsou obrázky na dveřích. Děti si názvy vymýšlely samy. Všichni jsme zdraví, trochu se nám stýská, těšíme se domů.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_Utery/

Školka v přírodě - Pondělí

Dnes nám sice sluníčko venku nesvítilo, za to svítila ta Vaše malá sluníčka, která tu jsou s námi. Máme se všichni moc dobře, užíváme krásnou šumavskou zimu a radujeme se ze společnosti kamarádů. Všichni krásně baští, až jsme samy překvapené, jak moc dobře. Děti posílají pusinky a spoustu pozdravů, vědí, že Vám každý den nahrávám fotky a tak se chtějí fotit stále. Myslíme na Vás.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_Pondeli/

Školka v přírodě - neděle

Dnešní den proběhl bez komplikací, opět nám přálo krásné počasí. Děti mají velikou radost z pohledů, moc děkujeme za svědomitou přípravu. Večer jsme zakončili bojovkou, protože nejde proud v celém okolí.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_Nedele/

Školka v přírodě - Sobota

Sobota se velmi vydařila! Po výborné snídani jsme si rozdali první pohledy, chvíli pohráli a zahráli a už jsme pospíchali na sníh. Krásně svítilo sluníčko, bylo teplíčko a všichni jsme si sníh užili. Jezdili jsme na lopatách úplně všichni - i paní učitelky. Odpoledne jsme šli znovu na vzduch a špagetky k večeři přišly k chuti. Všichni Vás moc zdravíme, myslíme na Vás.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_Sobota/

Školka v přírodě - Pátek

Po klidné cestě jsme dorazili do Čestic, kde nás čekalo milé uvítání a svačinka. Po svačince jsme si prohlédli pokojíčky a ubytovali se. Máme krásnou velkou hernou, kterou jsme museli hned vyzkoušet. Po večeři jsme si ještě chvilku pohráli a před spaním jsme si četli pohádky. Všichni jsme spokojení a vzpomínáme na Vás. Další zprávy a fotografie zítra večer až uložíme děti.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Skolka_v_prirode_-_patek/

Školka v přírodě

Zdravíme rodiče, čekáme na autobus a díváme se na pohádku. Berte to jako zkoušku spojení. Napíšeme sem, až dorazíme do Čestic.
Je 15:40 jsme ve Strakonicích. Za chvilku jsme na místě.
16:10 jsme na místě. Cestu jsme zvládli bez nevolností.

Tři králové u Berušek

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Tri_kralove_u_Berusek/

Zdobení stromečku v DKE

1.prosince zdobily děti ze třídy Včeliček vánoční stromek v Domě kněžny Emmy. Zvonečkové ozdoby byly nápadem jedné šikovné maminky, která dětem přinesla i plastové kelímky. S výrobou trochu pomáhaly paní učitelky, ale větší díl práce byl na dětech. Ke zvonečkům nabarvily děti ještě hvězdy ze dna plastových lahví a mohlo se jít zdobit. Dominantou venkovního altánu DKE byl loutkový betlém se spoustou zajímavých figurek. Ve vzduchu vonělo jehličí a děti ze školek, škol i dalších organizací se snažily vyzdobit ten svůj stromeček co nejlépe. Na zahřátí hodné tety podávaly čaj i výborné vánoční . Hudební program se též všem líbil a pěkně jsme se rozehřáli i zpěvem. Do školky jsme se vracely s vánoční náladou v srdíčkách.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Zdobeni_DKE/

Vánoční nadílka u Včeliček

Těšení na Ježíška ve třídě Včeliček vyvrcholilo v pondělí 19.12. Již ráno děti překvapil rozsvícený stromeček a okolo hromada krásných balíčků. Opatrně je okukovaly a čekaly, až se sejdu všichni kamarádi. Pak ještě rychlá svačinka na posilněnou a už zvonil zvoneček. Každý si mohl rozbalit balíček podle svého výběru a ukázat ho ostatním kamarádům. Když bylo vše rozbaleno, nezapomněly děti poděkovat Ježíškovi za krásné dárky a slíbily, že na ně budou opatrné. A pak už si mohly s novými hračkami hrát, tentokrát netoužily ani jít na zahrádku a hrály si až do oběda.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Nadilka_u_Vcelicek/

Vánoční nadílka u Berušek

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vanocni_nadilka_u_Berusek/

Berušky v prosinci - advent

Prosinec bývá moc dlouhý, protože se moc s dětmi těšíme na Ježíška. Proto si adventním kalendářem na stromečku ukazujeme, jak dny utíkají a Štědrý den se blíží. Také pečeme cukroví, připravujeme vánoční přání a seznamujeme se s různými vánočními tradicemi.

Motýlci v prosinci

Ani v prosinci s Motýlky nezahálíme. Hodně si hrajeme, pracujeme a trénujeme. Byli jsme se podívat v Domě kněžny Emmy na výstavu vánočních stromečků, kde jeden zdobili naši kamarádi ze třídy Včeliček. Všechny stromečky i betlém se nám moc líbily. Ozdobili jsme si ve třídě stromek a připravili jsme cukroví, které můžete ochutnat na naší úterní besídce, na kterou Vás srdečně zveme.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_v_prosinci/

Divadelní představení I zvířátka slaví Vánoce

12. prosince nás navštívila Lenka Reifová s veselým představením o zvířátkách, která hledala vánoční stromeček. Hra plná písniček měla velký úspěch.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Divadelni_predstaveni_I_zviratka_slavi_Vanoce/

Listopadové hry a podzimní dílnička s rodiči Berušek

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_dilna_a_listopad_2016/

Čertovské dopoledne a prosincové radovánky u Berušek

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_prosinci_2016/

Čerti a andílci u Motýlků

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Certi_a_andilci_u_Motylku/

Předvánoční vystoupení

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Predvanocni_vystoupeni/

Berušky na podzim

Stále si hrajeme, povídáme, poznáváme nové věci a staráme se o naše kamarády šnečka Kulíška i pejska Ťapku. Protože příroda na podzim se krásně mění, máme co pozorovat venku na procházkách a také jsme byli v lese nakrmit zvířátka. Myslíme na ně, aby se jim v zimě dařilo co nejlépe.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_na_podzim/

Podzimní tvoření u Včelek

V úterý před podzimními prázdninami bylo do večera u Včeliček veselo. Rodiče si přišli s dětmi vyrobit nějaké pěkné podzimní dekorace a výrobky z přírodnin, které děti na svých vycházkách pilně sbíraly.
Námětů na tvoření bylo dost a někteří stihly 2 – 3 výrobky, které si s radostí odnášeli domů. Atmosféra ve třídě byla velice srdečná a všichni s nadšením pracovali. Některé děti přišli podpořit oba rodiče, někdo měl maminku, sourozence a přišli i činu chtiví tatínkové. Všem moc děkujeme za příjemně strávený podvečer a těšíme se na další společné setkání v předvánočním čase.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Podzimni_tvoreni_u_vcelek/

Motýlci v listopadu

Již tu máme listopad a ani nyní Motýlci nezahálí. Celý první týden jsme si povídali o lidském těle a pilně pracovali. Ve středu jsme byli cvičit v DDM a parádně jsme si to všichni užili. Ve čtvrtek 3. listopadu jsme vyrazili do lesa odnést kaštánky pro zvířátka.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_v_listopadu/

Rej strašidel a pohádkových bytostí u Motýlků

V úterý 25. října se děti ze třídy Motýlků proměnily v kouzelné bytosti, čarodějnice, čaroděje a jiné pohádkové tvory. Během dopoledne si všichni užili spoustu soutěží a zábavy. Děkujeme rodičům za svědomitou přípravu krásných masek. Moc se Vám povedly.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Rej_strasidel_a_pohadkovych_bytosti_u_Motylku/

Motýlci a pejskové

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_a_pejskove/

Motýlci - dýňování

19. října jsme si u Motýlků užili prima odpoledne. Rodiče s dětmi vyráběli překrásné dýně. Kreativita neměla hranic. Velmi všem děkujeme za spolupráci a účast.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_dynovani/

Motýlci - 1. cvičení v DDM

Od října opět chodíme do DDM cvičit. Moc si užíváme ten velký prostor, krásně cvičíme a hrajeme hry. Podívejte se sami, jak nás to baví.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_-_1._cviceni_v_DDM/

Divadlo Harmonika - Tři pohádky o Honzovi

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Divadlo_Harmonika_-_Tri_pohadky_o_Honzovi/

Motýlci v říjnu

Ve třídě Motýlků vítáme podzim, užíváme si krásné přírody a plodů podzimu. Hodně si hrajeme a učíme se nové věci.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Motylci_v_rijnu/

Pejskové u Včeliček

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Pejsove_u_Vcelicek/

Pejskové u Berušek

Krásné dopoledne jsme si užili, když si s námi přijeli pohrát dva pejsci Conie a Jessie. Mohli jsme je česat, krmit, přelézat i podlézat. Dokonce jsme je vedli i na procházku. Loučit s nimi se nám moc nechtělo a tak jsme je pozvali na brzkou jarní návštěvu zase k nám do školky. A samozřejmě u toho nesměla chybět naše Ťapka. Je to sice pejsek jen plyšový, ale my ji máme moc rádi.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Pejskove_u_Berusek/

Září u Motýlků

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Zari_u_Motylku/

Berušky v září - už začínáme

Dlouhé letní prázdniny skončily a my vás zase vítáme ve svých třídách. Pro děti jsme připravili spoustu nového a společně si budeme hrát, zpívat a učit všechno, co nás bude bavit. Přejeme vám krásný školní rok.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Berusky_v_zari_-_uz_zaciname/

Berušky - děkujeme všem rodičům

Milí rodiče, moc vám děkujeme za krásný dárek, který jsme od vás dostali. Byl to opravdu skvělý zážitek a výsledek našeho tvoření nás moc mile překvapil. Paní lektorka měla úžasnou trpělivost a díky tomu se nám podařilo vytvořit krásné šperky. Jak jsme pracovali a celé si to užili jsme vám zase zaznamenali. Podívejte se :)

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Vyroba_sperku/

NOVINKY

Prázdniny

obrázek
Vážení rodiče,
zápis dětí na školní rok 2018/2019 se bude konat 10. května 2018 od 13,00 do 17,00 hod. na jednotlivých pracovištích MŠ Harmonie.
Od 5. 3. budou na ředitelství MŠ a webových stránkách školy k dispozici předběžné přihlášky.
Od 5. 3. do 5. 5. bude na ředitelství probíhat předběžná evidence zájemců o přijetí do MŠ Harmonie. Bližší informace jsou uveřejněny v sekci "dokumenty"..
Alena Slámová, ředitelka

HOME - MŠ Harmonie, Neratovice

Created by © 2011- 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign