Fotogalerie MŠ 2016/2017

Pasování předškoláků

Pasování předškolákůFoto zde :

David slaví narozeniny

David slaví narozeninyPřejeme Davidovi vše nej,nej,nej Usmívající se

Výlet na Staré Hrady

Výlet na Staré HradyFoto zde:

Den plný sportu a sladká tečka na závěr :)

Den plný sportu a sladká tečka na závěr :)Dopoledne plné sportu a zábavy se nám moc líbilo a všichni jsme si ho užili :)
Foto :

Výlet do Mirákula

Výlet do MirákulaTo byl ale krásný den. Určitě vyrazíme zas :)
Foto zde:

Šárko, všechno nejlepšííí :)

Šárko, všechno nejlepšííí :)Foto zde :

Děti čtou dětem

Děti čtou dětemKdyž čtou děti dětem, je to velká zábava.

Amálka s Adélkou slaví narozeniny

Amálka s Adélkou slaví narozeninyPřejeme všechno nejlepšíííííí :)

Princezna a drak

Princezna a drakTo ale byla pěkná pohádka.

Fotografie zde

Za zvířátky v Byškovicích

Za zvířátky v ByškovicíchZvířátka máme moc rádi, tak za nimi občas vyrazíme na návštěvu.

Fotografie zde

Loučíme se s Bárou i babuškou Jaguškou - den 7.

Loučíme se s Bárou i babuškou Jaguškou - den 7.Tak už se balíme domů, bylo to tu fajn, ale už se tešíme na maminky a tatínky
Foto zde:

Na návštěvě u Jagušky a kouzelného křesla - den 6.

Na návštěvě u Jagušky a kouzelného křesla - den 6.Vyrazili jsme za babuškou Jaguškou a jejím kouzelným křeslem, které odhalí každého "zlobila"

Máme se fajn - den 5.

Máme se fajn - den 5.Je nám tu fajn, nic nám nechybí a všichni si to užíváme Mrkající
Více foto:

Svítí,svítí slunce nad hlavou.....den 4.

Svítí,svítí slunce nad hlavou.....den 4.Tak konečně nás sluníčko polechtalo svými paprsky Usmívající se
Foto zde:

Voláme sluníčko haló,haló - den 3.

Voláme sluníčko haló,haló - den 3.Voláme sluníčko.... ráno s námi chvilku laškovalo, ale přeci jen zůstalo za mraky. Tak snad zítra Úžasný
Foto zde:

Prší,prší,jen se leje - den 2.

Prší,prší,jen se leje - den 2.Dopoledne nám sice pršelo, ale to vůbec nevadilo. Měli jsme alespoň spoustu času na výrobu dalekohledů, abychom mohli vyhlížet sluníčko. A odpoledneuž bylo fajn Mrkající
Foto zde:

Odjíždíme na školandu - den 1.

Odjíždíme na školandu - den 1.Cesta na školandu byla dlouhá,moc jsme se těšili. Je to tam super Usmívající se

Nezbedná pohádka O Koblížkovi

Nezbedná pohádka O KoblížkoviFoto zde:

Na návštěvě ve škole

Na návštěvě ve školeCo nás čeká ve škole? Byli jsme se podívat u prvňáčků na "dvojce"

Masopustní veselí

Masopustní veselíHalooo,pane Karnevale,račte dále,račte dále...

Beseda s příslušníky Městské policie

Beseda s příslušníky Městské policieBeseda byla zajímavá a všichni jsme byli šikulky - skoro všechno jsme věděli správně :-)

O skřítcích Usínáčcích

O skřítcích UsínáčcíchV lednu za námi přijelo divadélko Koloběžka s krásnou pohádkou O skřítcích Usínáčcích.
Více foto :

Vánoční besídkaVíce foto :

Vánoční nadílka

Vánoční nadílkaI do naší školky přišel tolik očekávaný Ježíšek. Dárečky nám udělaly radost, asi jsme byli všichni hodní :-)

Vánoční tvoření

Vánoční tvořeníVytvářet něco pěkného nás moc baví, zvlášť, když je to překvapení

Návštěva z pekla

Návštěva z peklaČerti v pekle, ti se radujooou..... My jsme se také radovali z balíčků od Mikuláše,ale taky jsme se trošku báli, když na nás čert zahartusil. Všechno dobře dopadlo, čert nikoho neodnesl a tak jsme se druhý den zase sešli ve školce.

Vánoční stromeček v DKE

Vánoční stromeček v DKEVe čtvrtek 1. prosince jsme vyrazili do Domu kněžny Emy ozdobit vánoční stromeček ozdobičkami, které jsme si vyrobili ve školce. Jesli nám je velký vítr neodnesl, dělají radost Všem babičkám a dědečkům, kteří tam bydlí.

Adventní zpívání

Adventní zpívání27.listopadu jsme společně s dětmi z Berušek a Kaštánku zazpívali pár písniček pro rodiče a všechny, kteří přišli na Svatobarborský jarmark. Všem se nám to líbilo a už se těšíme, až zazpíváme zas, třeba na vánoční besídce u nás ve školce

Tvořivé odpoledne

Tvořivé odpoledneAdvent je za dveřmi, tak jme pozvali maminky i tatínky do naší školky na tvořivé odpoledne a vyrobili jsme společně moc hezké adventní svícínky. Také se Vám tak líbí?

Pohádka O Červené Karkulce

Pohádka O Červené KarkulceZa pohádkou O Červené Karkulce jsme vyrazili za kamarády do Mlékojed a moc jsme si to tam užili

Pohádka O drakovi

Pohádka O drakoviPo roce k nám zase přijelo Divadlo Z pytlíčku a my se radovali z krásné pohádky O drakovi

Dýňový večer

Dýňový večer1.listopadový večer jsme se sešli s rodiči ve školce, vydlabali si dýně a pak šli strašidelnou cestu na naší zahrádce a hledali si svoji svítící dýni.

Psí kamarádi v Zahrádce

Psí kamarádi v ZahrádcePočasí nám vůbec nepřálo, tak psí slečny přijely za námi.

Více foto zde:

Klaun v Mlékojedech

Klaun v MlékojedechVystoupení se nám moc líbilo, byla to legrace
Více foto zde:

Pohádka O Terezce a Matějovi

Pohádka O Terezce a MatějoviDneska k nám do školky přijelo divadlo se spoustou krásných písniček a pohádkou O Terezce a Matějovi. Moc se nám líbilo a krásně jsme si zazpívali.

Škola hrou :-)

Škola hrou :-)Učení,že je mučení ? Kdepak, nás moc baví.

Babí léto na zahradě

Babí léto na zahraděSluníčko ještě svítí a tak si chodíme hrát na zahrádku :-)

Více foto:
Začali jsme chodit na plavčo :-)

Klaunova dopravní školička

Klaunova dopravní školičkaHned na začátku školního roku jsme všichni vyrazili do Mlékojed na divadélko Klaunova dopravní školička. Bylo veselé i poučné a nám se všem moc líbilo.

Prázdniny

od 1. 1. 2018 dojde ke změně výše úplaty za stravování dětí v MŠ Harmonie. U dětí ve věku 3 - 6 let o 4 Kč za den při celodenním pobytu a u dětí nad 7 let o 6 Kč za den při celodenním pobytu. Podrobný rozpis najdete ve složce "dokumenty".
Alena Slámová, ředitelka