Naše školka

MŠ Berušky je jednotřídní MŠ v obci Mlékojedy, která je součástí města Neratovice. Kapacita školy je 23 dětí. MŠ se nachází uprostřed obce, je to jednopatrová budova s krásnou zahradou. Během posledních deseti let prošla budova školy několika velkými rekonstrukcemi, jako např. nová fasáda, plynové topení, nová sociální zařízení pro děti i zaměstnance, vybavení novým nábytkem, včetně kuchyně a zahrady. V přízemí budovy se nachází samostatná kuchyň, šatna pro děti, hygienické zařízení pro děti a dospělé, jídelna a herna. V prvním patře je herna, ložnice, sociální zařízení a kancelář.
Více fotografií:

Prázdniny

od 1. 1. 2018 dojde ke změně výše úplaty za stravování dětí v MŠ Harmonie. U dětí ve věku 3 - 6 let o 4 Kč za den při celodenním pobytu a u dětí nad 7 let o 6 Kč za den při celodenním pobytu. Podrobný rozpis najdete ve složce "dokumenty".
Alena Slámová, ředitelka