Naše školka

MŠ Berušky je jednotřídní MŠ v obci Mlékojedy, která je součástí města Neratovice. Kapacita školy je 23 dětí. MŠ se nachází uprostřed obce, je to jednopatrová budova s krásnou zahradou. Během posledních deseti let prošla budova školy několika velkými rekonstrukcemi, jako např. nová fasáda, plynové topení, nová sociální zařízení pro děti i zaměstnance, vybavení novým nábytkem, včetně kuchyně a zahrady. V přízemí budovy se nachází samostatná kuchyň, šatna pro děti, hygienické zařízení pro děti a dospělé, jídelna a herna. V prvním patře je herna, ložnice, sociální zařízení a kancelář.
Více fotografií:

Prázdniny

dne 10. května proběhl zápis dětí na školní rok 2018/2019.

Rozhodnutí o přijetí budou oznámena zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem s výsledkem řízení u každého uchazeče. Seznam bude vyvěšen ve všech budovách MŠ, na ředitelství MŠ Harmonie a na webových stránkách školy 4. 6. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámena. Rozhodnutí o nepřijetí si mohou zákonní zástupci vyzvednout ve dnech 5.-15.6. na ředitelství MŠ, nevyzvednutá jim budou zaslána poštou
Alena Slámová, ředitelka