Naše školka

MŠ Berušky je jednotřídní MŠ v obci Mlékojedy, která je součástí města Neratovice. Kapacita školy je 23 dětí. MŠ se nachází uprostřed obce, je to jednopatrová budova s krásnou zahradou. Během posledních deseti let prošla budova školy několika velkými rekonstrukcemi, jako např. nová fasáda, plynové topení, nová sociální zařízení pro děti i zaměstnance, vybavení novým nábytkem, včetně kuchyně a zahrady. V přízemí budovy se nachází samostatná kuchyň, šatna pro děti, hygienické zařízení pro děti a dospělé, jídelna a herna. V prvním patře je herna, ložnice, sociální zařízení a kancelář.
Více fotografií:

Školní rok 2018 - 2019

Chtěla bych Vás informovat,o omezení provozu o podzimních prázdninách, tj. 29. a 30. 10. 2018.O pracovištích, která budou v provozu Vám podají informace Vaše paní učitelky.
Provoz během letošních vánočních prázdnin tj. 27. a 28. 12. 2018 bude probíhat v odloučeném pracovišti Berušky v Mlékojedech a 31.12. 2018 bude celá MŠ Harmonie uzavřena. Na Vaše děti se budeme zase těšit 2. ledna 2019. V případě Vašich dotazů Vám jsou k dispozici Vaše paní učitelky.