Naše školka

Motto:
Žije-li dítě v prostředí nepřátelství naučí se útočit.
Žije-li dítě v prostředí úcty k životu načí se milovat vše živé kolem sebe.

Naše mateřská škola je sídlištní s velkou oplocenou zahradou se vzrostlými listnatými i jehličnatými stromy a keři. Máme 3 pískoviště, přístřešky s lavičkami pro děti, zahradní a herní prvky - lanovou pyramidu, houpačky, dřevěnou sestavu se skluzavkou, pohyblivou lávku, houpadla. Zahrada mateřské školy byla doplněna o domky na hračky, tabule na malování křídami, basketbalové koše. Upraven byl také kopec na sáňkování.

Vstup do a přízemní prostory jsou bezbariérové. V budově jsou 3 světlé, prostorné třídy se sociálním zázemím a šatničkou. Každá třída je pro 25 dětí ve věku 3-7 let.
Stravování dvou tříd probíhá v samostatné jídelně. Třídy v přízemí mají terasu s bezpečným povrchem, ze které je možno sejít do zahrady. Všechny prostory jsou vybaveny novým nábytkem.

V blízkosti školky jsou také zahrádky, pole, louky, lesíky, řeka Labe, Kojetický potok

Naše školka je zapojena do projektu  " Sbíráme víčka pro Kubíčka"

Naše školka před a po rekonstrukci

Prázdniny

od 1. 1. 2018 dojde ke změně výše úplaty za stravování dětí v MŠ Harmonie. U dětí ve věku 3 - 6 let o 4 Kč za den při celodenním pobytu a u dětí nad 7 let o 6 Kč za den při celodenním pobytu. Podrobný rozpis najdete ve složce "dokumenty".
Alena Slámová, ředitelka