Naše školka

Motto:
Žije-li dítě v prostředí nepřátelství naučí se útočit.
Žije-li dítě v prostředí úcty k životu načí se milovat vše živé kolem sebe.

Naše mateřská škola je sídlištní s velkou oplocenou zahradou se vzrostlými listnatými i jehličnatými stromy a keři. Máme 3 pískoviště, přístřešky s lavičkami pro děti, zahradní a herní prvky - lanovou pyramidu, houpačky, dřevěnou sestavu se skluzavkou, pohyblivou lávku, houpadla. Zahrada mateřské školy byla doplněna o domky na hračky, tabule na malování křídami, basketbalové koše. Upraven byl také kopec na sáňkování.

Vstup do a přízemní prostory jsou bezbariérové. V budově jsou 3 světlé, prostorné třídy se sociálním zázemím a šatničkou. Každá třída je pro 25 dětí ve věku 3-7 let.
Stravování dvou tříd probíhá v samostatné jídelně. Třídy v přízemí mají terasu s bezpečným povrchem, ze které je možno sejít do zahrady. Všechny prostory jsou vybaveny novým nábytkem.

V blízkosti školky jsou také zahrádky, pole, louky, lesíky, řeka Labe, Kojetický potok

Naše školka je zapojena do projektu sběru papíru.

Naše školka před a po rekonstrukci

Školní rok 2018 - 2019

Chtěla bych Vás informovat,o omezení provozu o podzimních prázdninách, tj. 29. a 30. 10. 2018.O pracovištích, která budou v provozu Vám podají informace Vaše paní učitelky.
Provoz během letošních vánočních prázdnin tj. 27. a 28. 12. 2018 bude probíhat v odloučeném pracovišti Berušky v Mlékojedech a 31.12. 2018 bude celá MŠ Harmonie uzavřena. Na Vaše děti se budeme zase těšit 2. ledna 2019. V případě Vašich dotazů Vám jsou k dispozici Vaše paní učitelky.