Naše školkaŠkola stojí ve středu města v krásné zahradě. Je čtyřtřídní ve dvou patrech s kapacitou 100 dětí. Každá třída má hernu, vlastní sociální zařízení, umývárnu, třídu se stolečky, která slouží i jako jídelna. Mezi třídami je přípravná kuchyňka, kde je dětem vydáváno jídlo. U každé třídy je dětská šatna. Jednotlivé třídy jsou barevně rozlišené. Součástí školy je i školní jídelna s vlastní kuchyní. V suterénu je také prádelna, sušárna, sklady. 
Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravé sebevědomí dětí cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmu a potřeb. V případě nutnosti také rozvíjet péči o děti se specifickými vzdělávacími potřebami děti zdravotně postižené a děti talentované. Pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání a i nadále budeme nabízet kvalitní standardní péči o všechny děti naší školky zaměření tříd, kulturní akce, akce pro rodiče, pro seniory a novorozence, plavecké kurzy, výlety. Ve vzdělávání upřednostňujeme rozvoj smyslového vnímání jako základu veškerého přirozeného poznávání. Denně se věnujeme prevenci vadné výslovnosti. Tradicí naší školy je poskytovat svými vystoupeními hezké chvíle seniorům  v Domě Kněžny Emmy a těm nejmenším dětem při Vítání občánků na Městském úřadě v Neratovicích. Celý kolektiv mateřské školy má upřímný zájem, aby děti byly u nás maximálně šťastné a spokojené.    NOVINKY

Prázdniny

obrázek
Vážení rodiče,
od 1. 1. 2018 dojde ke změně výše úplaty za stravování dětí v MŠ Harmonie. U dětí ve věku 3 - 6 let o 4 Kč za den při celodenním pobytu a u dětí nad 7 let o 6 Kč za den při celodenním pobytu. Podrobný rozpis najdete ve složce "dokumenty".
Alena Slámová, ředitelka

HOME - MŠ Harmonie, Neratovice

Created by © 2011- 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign