Naše školka

 

 

 

 

 

 

Naše Mateřská škola je dvoupatrová budova umístěna uprostřed sídliště nedaleko III. ZŠ. Na každém patře se nacházejí dvě třídy, každá s vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. První patro - Včeličky a Berušky, druhé patro - Motýlci a Žabičky. Třída Mravenců se nachází v nově zrekonstruovaném suteréním bytě. 

Škola je obklopena prostornou zahradou, která je postupně doplňována novými herními prvky. Má funkční charakter a je celoročně využívána k nejrůznějším společenským a sportovním aktivitám a hrám.  


NAŠE TŘÍDY

Ve všech třídách se během jednoho týdne prolíná výchova: jazyková, hudební, literární, tělesná, rozumová, výtvarná, estetická a mravní. Děti se zapojují do mnoha soutěží např. výtvarných, nacvičují dramatizace pohádek, pásma písniček, básní a tanečků. Je to činnost náročná, ale radostná, protože děti i p.uč. z ní mají potěšení.

Potřebné informace o činnostech na jednotlivých třídách najdete v šatnách na nástěnce. Všechny třídy jsou svým vybavením přizpůsobené věku dítěte, tak aby se zde cítily co nejlépe!!

Berušky

Berušky

Paní učitelky:
Radoslava Mázlová
Daniela Burocková

Třída předškoláčků. Jsou zde děti 5–6 leté,které za rok usednou do školních lavic. Prostory třídy děti již znají, neboť ji navštěvovaly loni. 

 https://www.facebook.com/groups/Berusky.ctyrlistek.neratovice/

Více

Včeličky

Včeličky

Paní učitelky:
Andrea Šabatková
Irena Kafková

Asistent pedagoga:
Monika Škrabáková


Letos zde přivítáme nové děti ve věku 3-5 let. Děti se budou seznamovat s MŠ i jejím okolím, společně  si hrát, zpívat, tvořit.

 https://www.facebook.com/groups/Vcelicky.ctyrlistek.neratovice/

Více

Motýlci

Motýlci
 Paní učitelky:
Lucie Cihlářová
Denisa Žežulková



Třída heterogenní. Nejmenším dětem, které se s životem v MŠ teprve seznamují, jsou vzorem předškoláčci, kteří třídu navštěvovali už loni. Děti zde zpívají, cvičí, malují, ti nejmenší se zdokonalují v sebeobsluze, ale hlavně si hrají a dovádějí!

 https://www.facebook.com/groups/Motylci.ctyrlistek.neratovice/
Více

Žabičky

Žabičky

Paní učitelky:
Jana Havelková
Bc. Romana Židková


Děti 4–5 leté. P.uč. měly tyto děti již v loňském roce, kdy byly děti „nováčky“. Letos na ně čekají již náročnější úkoly, kterými si budou upevňovat své sebevědomí, ale také plno her a zábavy.

https://www.facebook.com/groups/zabicky.ctyrlistek/

Více

Mravenci

Mravenci Paní učitelka:
Vlasta Malá

Asistent pedagoga:
Vlasta Horníková

Třída pro 10 dětí, zaměřená především na školní přípravu. Jsou zde děti s odkladem školní docházky a děti, které potřebují menší kolektiv nebo více individuální péče v oblasti grafomotoriky, jemné i hrubé motoriky. I zde si dětí malují, cvičí, hrají a zároveň se tím učí.

https://www.facebook.com/groups/Mravenci.ctyrlistek.neratovice/

NOVINKY

Školní rok 2018 - 2019

obrázek
Vážení rodiče,
Chtěla bych Vás informovat,o omezení provozu o podzimních prázdninách, tj. 29. a 30. 10. 2018.O pracovištích, která budou v provozu Vám podají informace Vaše paní učitelky.
Provoz během letošních vánočních prázdnin tj. 27. a 28. 12. 2018 bude probíhat v odloučeném pracovišti Berušky v Mlékojedech a 31.12. 2018 bude celá MŠ Harmonie uzavřena. Na Vaše děti se budeme zase těšit 2. ledna 2019. V případě Vašich dotazů Vám jsou k dispozici Vaše paní učitelky.
HOME - MŠ Harmonie, Neratovice

Created by © 2011- 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign