O nás - mateřská škola Neratovice

Mateřská škola Harmonie Neratovice

je harmonické spojení sedmi pracovišť mateřské školy a sedmi pracovišť školní jídelny.

Pracoviště mateřských škol
 mají vlastní školní vzdělávací programy a dávají rodičům možnost volby nejoptimálnějšího prostředí pro vzdělávání a výchovu svého předškolního dítěte.

Pracoviště ŠJ poskytují všem dětem optimální, čerstvou, zdravotně nezávadnou a hygienicky kontrolovanou stravu s vysokou nutriční hodnotou

Mateřská škola Harmonie Neratovice

Školka vznikla 1.1.2003 sloučením sedmi mateřských škol a sedmi školních jídelen, které do té doby fungovaly na území města Neratovice jako organizační složky Města Neratovice.

Organizace byla zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v oddílu Pr, vložce číslo 276. Bylo ji přidělěno IČO 750 01 497. Do sítě škol byla v této podobě zapsána od 1.1. 2003.

Od 1.8.2014 byla po konkurzním řízení usnesením Rady města Neratovice jmenována do funkce ředitelky příspěvkové organizace Alena Slámová.

Složení přispěvkové organizace je následující.

Ředitelství MŠ Neratovice, V Olšinkách 700 B, Neratovice

Mateřská škola Sluníčko, Hamplova 1104, Neratovice + školní jídelna
Mateřská škola Sluníčko- vila, Hamplova 129, Neratovice

Mateřská škola Písnička, OSN 1033, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola U rybiček, Kojetická1055, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola Čtyřlístek, Dr. E. Beneše 1155, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola Berušky, Ke Kolonii 120, Neratovice -Mlékojedy+ školní jídelna

Mateřská škola Zahrádka, V Olšinkách 700 A, Neratovice + školní jídelna

Mateřská škola Kaštánek, Dr. E. Beneše 1156, Neratovice + školní jídelna

Realizace lokálních sítí mateřských škol v gramotnostech

Mateřská škola Harmonie je od 1. 1. 2017 partnerem projektu, který je spolufinancován Evropskou unií - Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.
Cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání na základě spolupráce MŠ a organizací zahrnujících cílovou skupinu a profesního rozvoje učitelů MŠ v oblasti polytechnického vzdělávání vedoucímu k usnadnění přechodu dětí na ZŠ. Realizace projektu bude ukončena 31. 12. 2019.
Příjemcem projektu je Centrum pro rozvoj a podporu regionů, o. p. s.
Dotace z EU činí 524 195 466,71 Kč

Projekt Za zdravým vzduchem

Prázdniny

dne 10. května proběhl zápis dětí na školní rok 2018/2019.

Rozhodnutí o přijetí budou oznámena zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem s výsledkem řízení u každého uchazeče. Seznam bude vyvěšen ve všech budovách MŠ, na ředitelství MŠ Harmonie a na webových stránkách školy 4. 6. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámena. Rozhodnutí o nepřijetí si mohou zákonní zástupci vyzvednout ve dnech 5.-15.6. na ředitelství MŠ, nevyzvednutá jim budou zaslána poštou
Alena Slámová, ředitelka