logotyp
Položek: 211-219 z celkem: 219   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředkonec  

Archiv akcí

ŠvP den první

Hrajeme si před vycházkou, hrajeme si na zahrádce. Je tu moc pěkně, sluníčko nám svítí.Výborně vaří, špagetky nám moc chutnaly, podívejte se :)

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Svp_prijezd/

ŠvP den druhý

Včera byl krásný den a dnes na nás sluníčko ani nekouklo. Našli jsme trochu sněhu na klouzání a moc jsme si to užili. Odpoledne jsme zas našli pěkný lesík na hraní.Poslouchali jsme dřevorubce, jak kácí stromy motorovými pilami. Rýmy dovezené z domova se nás stále drží a nám to vůbec nevadí. Zdravíme všechny maminky, tatínky, brášky, sestřičky, babičky i dědečky ..... a všem posíláme srdíčko.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Svp_2._den/

ŠvP den třetí

Dnes dopoledne byly děti na hřišti u místní školy a odpoledne jsme se vypravili na 3 km vzdálený Hoslovický vodní mlýn. Natáčela se zde také pohádka Tři bratři. Bylo to moc pěkné. Celý den svítilo slunce, až navečer se přihnaly mraky.

Švp den čtvrtý

Dnes děti dopoledne navštívily místní soukromou farmu, kde si prohlédly a pohladily zvířátka. Při poledním klidu čte paní učitelka pohledy.Odpoledne navazoval program paní etnografky Ireny - zvířátka na statku. Program byl plný písniček, tanečků, hry na dudy, vyprávění..........Odpoledne jsme stihli si ještě pohrát na zahradě.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Svp_4._den/

ŠvP den pátý

Dnes dopoledne jsme si hráli v lesíku, stavěli domečky a zítra si je dokončíme. Odpoledne jsme navštívili výstavu v místním zámku.Viděli jsme spoustu vycpaných ptáků a zvířátek.Ujasnili jsme si jak vypadá vrána a havran.Pak jsme si šli prohlédnout poustevnu a u ní si pohráli v lesíku. Po večeři jsme si vyzkoušeli jak se dojí koza, že to není nic lehkého.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Svp_5._den/

ŠvP den šestý

Ráno a odpoledne byly děti v lesíku a stavěly si domy a domečky z přírodnin. Před večeří jsme dolepili zrcadlo ze střípků, které jsme získávali za kamarádské chování.A také si rozdělili sladkou odměnu a drobné dárečky. A pak už jen balení..............Moc se na vás těšíme, připravte pračky a tak někdy mezi 12.30 - 13.00 budeme v Neratovicích.

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Svp_6.den/

Berušky v únoru

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Unor_u_Berusek

Poštovní týden u Berušek

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Postovni_tyden_u_Berusek

Karneval u Motýlků

http://ivanaznera.rajce.idnes.cz/Karneval_u_Motylku/

Položek: 211-219 z celkem: 219   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředkonec  

NOVINKY

PF2021

obrázek
Krásné vánoční svátky,
hodně času na pohádky,
štěstí a láska ať Vás hřeje,
to Vám za všechny
zaměstnance MŠ Harmonie
přeje
Šárka Polívková.
A do nového roku naději, zdraví a vše, co máte nejraději.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.

Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign