Zamykání zahrady

Zamykání zahradyPřišel listopad a s ním čas na zamykání zahrady.

Sejdeme se ve čtvrtek 14.11. 2019 v 16hod ve svých třídách.

• Přineste si :
  • obyčejnou zavařovací sklenici (bez etikety)
  •  zámeček s klíčkem
  • během odpoledne si společně s dětmi ozdobíte sklenici, (vytvoříte z ní "lucernu", která poté osvítí celou zahradu
  • světýlko zajistíme
  • a v neposlední řadě uzamkneme zahradu na zimu, stejně jako loňský rok, tentokrát na jiném místě ...... nechte se překvapit

těšíme se ns Vás
11.11. DIVADLO - Kašpárek a princezna

Výsledek obrázku pro divadlo kašpárek a princezna

CO BUDE VAŠE DÍTĚ POTŘEBOVAT VE ŠKOLCE

Pohodlné oblečení

Do třídy můžete dítěti donést tepláčky, tričko, ponožky, tenkou mikinu, nebo zástěrku, šatičky, sukénku, punčochové kalhoty. Nedávejte však punčochové kalhoty pod tepláčky. Ani zbytečně dítě nenavlékejte. Ve třídě bude stabilní teplota okolo 22°C.

Přezůvky s pevnou patou

Nejlépe klasické dětské papuče. Prosíme rodiče, aby dětem nedávali crossy a pantofle, či jiné nevhodné obutí. Pomůžete nám i takto předejít úrazu.

Starší obuv a oblečení

Na pobyt venku je nejvhodnější starší. Samozřejmostí jsou rukavice, šály a čepice v zimě a pokrývka hlavy v létě, v dešti pláštěnka a holiny. Oblečení na pobyt dětí venku vložte prosím do spodní přihrádky v šatně. Pokud máte obavy z odření bot, dávejte dítěti na pobyt venku starší obutí. Pokud si Vaše děti oblečení nepoznají, raději vše podepište.

Pyžamo

Na odpolední odpočinek potřebuje dítě vlastní pyžamko, které si každý pátek odnese domů na vyprání.

Rezervní oblečení

Děti by měly mít náhradní oblečení v případě „nehody“. Včetně spodního prádla. Rezervní prádlo se ukládá do pytlíků v šatně.

Papírové kapesníky a toaletní papír

Z hygienických důvodů nepoužíváme ve školce látkové kapesníky. Stačí po jednom  balení (10-12 balíčků kapesníků). Pokud kapesníky a papír spotřebujeme, budeme Vás informovat o donesení dalšího balení na nástěnce v šatně. Kapesníky budou mít děti na přístupném místě. Dětem, které samy neumí smrkat, pomohou učitelky.

MŠ Harmonie bude ve středu 6. listopadu otevřena tak, jak jste zvyklí.