PROVOZ MŠ HARMONIE VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 VZHLEDEM KE COVID - 19:
  • Zákonný zástupce (přivádějící osoba) vstupuje do budovy školy v roušce, u vchodu si desinfikuje ruce.
  • Zákonní zástupci (přivádějící osoby) dodržují v areálu školy i v budově doporučené rozestupy 2m, neshlukují se.
  • Jedno dítě doprovází pouze jeden dospělý.
  • Do školy jsou přijímány pouze zdravé děti, bez jakýchkoliv příznaků infekčního onemocnění.
  • V případě, že dítě vykazuje jakékoliv známky infekčního onemocnění, včetně COVID - 19, již při příchodu do MŠ,  není do školy přijaté!
  • Každé dítě musí mít na svém místě v šatně čistou roušku v uzavíratelném obalu pro případ projevů infekčního onemocnění v průběhu dne. V tomto případě je zákonný zástupce ihned informován a je povinen si své dítě neprodleně vyzvednout.
  • Každé dítě vstupuje do třídy přes umývárnu, kde si pod dohledem myje ruce mýdlem min. 30 sekund.
  • Zákonný zástupce vyplní první den potvrzení o bezinfekčnosti.
  • Vzhledem k přísným hygienickým opatřením je zakázáno nosit do školy hračky z domova.
  • V případě hezkého počasí budou odpolední činnosti probíhat na zahradě školy.
  • Děti si budou brát všechny své věci s sebou ven - každý musí mít v šatně prázdný batůžek na tyto věci.
  • Budova školy bude v tomto případě pro volný vstup uzavřená.
  • Zákonný zástupce (pověřená osoba) nemusí mít v areálu školy roušku.
  • Po vyzvednutí dítěte opouští všichni co nejrychleji areál školy.
Celý dokument Provoz Mateřské školy Harmonie ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID -19 je vydáván ředitelkou školy jako dodatek školního řádu a je tedy závazný pro všechny účastníky vzdělávacího procesu s účinností a platností od      1. 9. 2020. Za MŠ Harmonie Mgr. Šárka Polívková, ředitelka.

Dodatek školního řádu

Informace ke kurzu PLAVÁNÍ
první lekce plavání se koná 8. září 2020, ne 1. září - jak jsem se  domnívala.  V případě malého počtu zájemců ( méně než 10 ) budeme chodit až v dubnu.

z důvodu zvýšených hygienických podmínek v MŠ se nebude konat informativní schůzka pro rodiče a nově nastupující děti.
Veškeré informace naleznete zde :

• školní rok začíná 1.9.2020
  • do školky se dostavte nejpozději do 8:00 hodin - ideálně v 7:45 hodin
  • značku pro vaše dítě najdete na nástěnce v šatně dětí
  • úhrada za školné - platí se vždy měsíc předem (trvalým nebo jednorázovým příkazem), platba na září musí proběhnout do 15.9.2020 a na říjen do 30.9.2020. Variabilní symbol a číslo účtu dostanete první den ve školce, nebo vám bude zaslán na váš email.
  • stravé - platba vždy do 15. v měsíci

Školní rok 2020/2021

Milé děti, vážení rodiče,
léto končí a vy se vracíte do své školky.
Těšíme se na Vás i na nové kamarády,
kteří 1.9.2020 nastupují poprvé.
Ať se Vám u nás líbí.
Za celý tým MŠ Harmonie