logotyp

Distanční výuka

Vážení rodiče,
vážíme si toho, že jste si v této nepříznivé době nechali své dítě doma. Aby alespoň částečně bylo "v kontaktu" se svými kamarády, budeme Vám e-mailem posílat, to co v daný týden v MŠ děláme v té Vaší třídě ( u předškoláčků).
Pro další inspiraci uvádíme několik zajímavých odkazů:

1. https://www.vesela-chaloupka.cz/materialy/predskolaci-bez-zapisu-149/

2. https://decko.ceskatelevize.cz/kouzelna-skolka

3. https://edu.ceskatelevize.cz/stupen-vzdelani/predskolni

4. https://decko.ceskatelevize.cz/logohratky

5. https://decko.ceskatelevize.cz/nenudim-se-doma/

6. ČT Edu pro předškolní děti: https://t.ly/z5va

7. NÚKIB, E - kurz Vanda a Eva v online světě: https://t.ly/mwH2

8. NPI ČR, Podpora dětí s OMJ v MŠ distanční formou: https://t.ly/3DPK
Připojujeme odkaz:

Vážení pedagogové mateřských škol,
na základě opakujících se přání jsme se rozhodli prodloužit bezplatný přístup k MIUč+ Zápis je tu do 30. 4. 2021, aby mohl být využíván jak mateřskými školami, tak předškoláky doma až do termínu zápisu do 1. tříd. MIUč+ snadno spustíte otevřením odkazu, který můžete předat také rodičům dětí.

Tištěnou pracovní učebnici Zápis je tu je možné zakoupit přes e-shop. Detaily o publikaci z úst samotné autorky pak najdete ve videích na webu.

Kompletní řada tří nových pracovních učebnic (určených pro děti mateřských škol) s názvem ŠKOLA je tu bude dokončena příští školní rok. Aktuální informace a podporu výuky najdete na webu PŘEDŠKOLÁK.

Zdarma a neomezeně můžete v mateřských školách používat – stejně jako děti samostatně doma – také výuková videa nebo interaktivní materiály ve formě MIUč+ pro anglický jazyk na webu ANGLIČTINA. K dispozici jsou Vám zde zdarma ke stažení i hrací karty s obrázky slovní zásoby či pracovní listy včetně metodických instrukcí.

Pro plné využívání výše uvedených MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., se můžete zaregistrovat na ucebnice.online.

Děkujeme za Vaši péči o naše nejmenší a přejeme pevné zdraví.

za nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.
Bc. Denisa Řeháčková
asistentka jednateleNOVINKY

Zápis do MŠ pro školní rok 2021/2022

obrázek
Zápis do MŠ Harmonie Neratovice proběhne dne 4.5.2021 od 13.00 - 17.00 hod. na všech odloučených pracovištích školy. Předběžná evidence zájemců od 8.3.2021 do 30.4.2021 na ředitelství školy.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.

Created by © 2011- 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign