Naše školka

MŠ Berušky je jednotřídní MŠ v obci Mlékojedy, která je součástí města Neratovice. Kapacita školy je 23 dětí. MŠ se nachází uprostřed obce, je to jednopatrová budova s krásnou zahradou. Během posledních deseti let prošla budova školy několika velkými rekonstrukcemi, jako např. nová fasáda, plynové topení, nová sociální zařízení pro děti i zaměstnance, vybavení novým nábytkem, včetně kuchyně a zahrady. V přízemí budovy se nachází samostatná kuchyň, šatna pro děti, hygienické zařízení pro děti a dospělé, jídelna a herna. V prvním patře je herna, ložnice, sociální zařízení a kancelář.
Více fotografií: