MŠ Berušky

Unesení RM č. RM/05/30/20 ze dne 11. března 2020:

1. Rada města v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR č. j. MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN ze dne 10. března 2020 s účinností od 11. března 2020 do odvolání schvaluje omezení provozu Mateřské školy Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník v následujícím rozsahu:

- do pátku 13. března 2020 budou v provozu pracoviště MŠ U rybiček, MŠ Čtyřlístek, MŠ Kaštánek a MŠ Sluníčko, MŠ Písnička

- od pondělí 16. března 2020 bude provoz zajišťován vždy 2 vybranými pracovišti

2. Rada města doporučuje přednostně umisťovat do MŠ děti zaměstnaných rodičů, jejichž účast na pracovišti je nezbytná z důvodu zachování provozu organizací zajišťujících chod státu, důsledně dbát na dodržování čl. III odst. 19.1 školního řádu MŠ Harmonie týkající se podmínek zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví dětí a omezit nebo plně zakázat vstup doprovázejících osob do budov MŠ.

3. Rada města současně ukládá ředitelce mateřské školy povinnost informovat o této skutečnosti rodiče dětí zveřejněním na webových stránkách školy.

Toto opatření bude trvat měsíc

Vedoucí pracoviště
:
       Svatošová Jindra

tel.:                                        315 682 663

email:                                     berusky@ms-neratovice.cz
adresa:                                   Ke Kolonii 120, 277 11 Neratovice - Mlékojedy

provozní doba MŠ:                6.30 - 15.30 hodin

učitelka MŠ:                         Jedličková Monika

provozní personál MŠ:
školnice:                                Veselá Martina

vedoucí pracoviště ŠJ:       Mašková Kristýna