MŠ Sluníčko

JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA NA SLUNÍČKU JE NÁM PRIMA

VÁŽENÍ RODIČE, PODROBNÉ INFORMACE O OPATŘENÍCH V SOUVISLOSTI S VYHLÁŠENÍM NOUZOVÉHO STAVU, NALEZNETE V SEKCI AKTUALITY

ŠKOLNÉ V MĚSÍCI DUBNU A KVĚTNU ZATÍM NEPLAŤTE.
KDO MÁTE TRVALÝ PŘÍKAZ, TAK HO, PROSÍM, ZRUŠTE, ABYCHOM PŘEDEŠLI DALŠÍM ZMATKŮM.

Vedoucí pracoviště: KŠÍROVÁ Jana

Mobil:    727 966 285
               (Mobil slouží pouze od 16:00-16.30 hod.)

Na základě rozhodnutí krizového štábu (15. 3. 2020) budou všechna pracoviště MŠ Harmonie Neratovice uzavřena od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání.

Žádost o ošetřovné pro dítě vystaví MŠ, kam dítě dochází a to buď:
elektronicky- napište zprávu na e-mail: msslunicko@centrum.cz a já Vám odepíši a pošlu předvyplněný formulář.

osobně- můžete si pro něj přijít do školky od pondělí 16.3. do čtvrtka 19.3 v době od 9:00 do 12:00.

V případě dotazů volejte na pevnou linku 315 682 258 nebo na 727 966 285

Odkazy na aktivity pro děti:
viz:

Barevné kamínky

Vážení pedagogové mateřských a základních škol,
předejte prosím tuto informaci všem rodičům.
Až do odvolání zpřístupňujeme pro školní i domácí výuku všechny dostupné on-line výukové interaktivní programy Barevné kamínky - iŠkolička určené pro mateřské školy a první ročník základních škol. Jedná se o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo. Rovněž všem rodičům nabízíme vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. K dispozici máme i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Obratem se k Vám vzdáleně připojí technik a vše potřebné Vám nainstaluje. Po domluvě můžeme také nastavit přístupy k 56 interaktivním učebnicím pro I. a II. stupeň základní školy od vydavatelství Taktik a k aplikaci Včelka, jež slouží k procvičování čtenářské gramotnosti u dětí na I. stupni ZŠ.

Vše je samozřejmě nyní zdarma.

Váš tým Barevné kamínky & SchoolBoard

schoolboard